KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253255
nr 1625 3255
Oidentifierad konstnär. Signerad, parismotiv. Olja på duk, 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:33:45
100 kr
200 kr
300 kr